نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت

28 آذر, 1401

نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت ، برای هر فروشگاهی که در این زمینه فعالیت می ‌کند، انتخاب بسیار مناسبی است. این نرم افزار موجب افزایش دقت و سرعت در عملیات فروش می‌ شود. همچنین روی کنترل موجودی کالاهای فروشگاه موثر است.

در این نرم افزار بیش از  ۱۶ هزار کالا از پیش تعریف شده وجود دارد. با کمک این نرم‌افزار قیمت کالاها در سریع ترین زمان ممکن و خیلی ساده به روزرسانی می شود. به طوری که در زمان فروش نیز امکان به روز رسانی قیمت ها وجود دارد. از دیگر امکانات بسیار خوب این نرم افزار می توان به ثبت عملیات مختلف بانکی مرتبط با چک اشاره کرد. گزارش های متنوع برای سود و زیان کالاها و میزان بدهکاری و بستانکاری طرف حساب ها از دیگر قابلیت های این نرم افزار کاربردی به شمار می آید. 


حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی 


یراق و ابزارآلات از جمله قطعات بسیار کوچک به شمار می آیند که در کارایی تجهیزات و وسایل نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. به طوری که اگر این قطعات در جای درست استفاده نشوند، وسایل به شکل طراحی شده خود شباهتی ندارند. قطعات و یراق آلات اندازه بسیار کوچکی دارند. بنابراین فروش آنها و ثبت امور مالی مربوط به حسابداری قطعات کار سختی خواهد بود. یراق آلات به دلیل داشتن ویژگی های ظاهری متنوع مثل نوع ساخت، رنگ و طرح از اختلاف قیمتی برخوردارند. در نتیجه در فروشگاه های عرضه کننده قطعات و یراق آلات ساختمانی، برای محاسبه سود حاصل از فروش آنها و یا مدیریت موجودی لازم است که از ابزار دقیق و ساده استفاده شود. 


تاثیر نرم افزار حسابداری روی مدیریت امور مالی فروشگاه ابزار و یراق آلات ساختمانی


به دلیل نیازهایی که کسب و کارهای مربوط به ابزار و یراق آلات ساختمانی دارند، نرم افزارهای حسابداری برای حساب اصولی و درست تراکنش ‌های مالی طراحی شده اند. برای این که گزارش‌های مالی برای همه قابل درک باشد، لازم است که این نرم افزارهای حسابداری بر اصول و استانداردهای حسابداری منطبق باشند. از سوی دیگر چون می توان مشخصات محصول را در نرم افزار وارد کرد، با کمک نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی، ثبت فاکتور خرید و فروش سریع تر انجام می شود. به دلیل ثبت اطلاعات خرید و فروش انبار به راحتی می توان مدیریت موجودی انبار را با این نرم افزار انجام داد. مدیران فروشگاه ها می توانند با این نرم افزار تصویر روشنی از مانده حساب صورتحساب های مشتریان و تامین کنندگان را داشته باشند. بخش خزانه این نرم افزارها قابلیت خرید و فروش های عمده و به صورت چکی را دارد. در این قسمت چک های دریافتی و پرداختی و تمام اطلاعات مربوط به آنها قابل ثبت است. مدیران می توانند راحت تر اسناد مالی و مانده حساب مشتریان خود را کنترل کنند. 

نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت


نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت


امروزه به دلیل افزایش جمعیت نیاز به مسکن تقاضای رو به رشد داشته است. در نتیجه عملیات عمرانی و تقاضا برای ابزار و یراق آلات ساختمانی همواره در حال افزایش می باشد. در سطح کشور فروشگاه های مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند. به دلیل اینکه در ابزار و یراق آلات ساختمانی تنوع بالا است، بنابراین مدیریت این فروشگاه ها کار چندان ساده‌ای نیست. زیرا مدیران باید در لحظه از موجودی کالای خود اطلاع داشته باشند. نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت، قابلیت استفاده از بارکدخوان را دارد. همچنین با کمک این نرم افزار می توان زمان را برای کاربران ثبت کرد.
در صورتی که شما در فروشگاه خود چندین واحد دارید، با این نرم افزار می توانید آن ها را در سیستم تعریف کنید. نرم ‌افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت، شرایط ثبت تمامی کالا ها در سیستم را با استفاده از فایل اکسل دارد. در نتیجه امور مربوط به فروش با سرعت بالاتر و کاهش خطا صورت می‌ گیرد. با استفاده از نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت، صاحبان فروشگاه ها می توانند اطلاعات بازاریاب ها را در سیستم خود تعریف کنند. همچنین امکان گروه‌بندی این اطلاعات نیز وجود دارد. این نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی، دارای امکانات مختلفی مثل رسید انبار، حواله انبار، درخواست خرید، موجودی کالای انبار، کاردکس کالا، چند انباری، چند واحدی و صدور فاکتور می باشد.


چرا نسخه ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت، بهترین انتخاب است؟ 


نسخه نرم افزار ابزار و یراق الات ساختمانی دشت، محیط کاربری بسیار ساده و روانی دارد. بنابراین کاربران می توانند با کمک آن تجربه کاربری لذت بخش داشته باشند. در این نرم ‌افزار کالاها بر اساس برند، رنگ، سایز و ... قابل تعریف هستند. پس با استفاده از آن می ‌توان کالاها را به صورت یکجا و در کمترین زمان ممکن تعریف کرد. این نرم افزار اطلاعات تماس مشتریان را در فاکتور فروش به راحتی دریافت و ذخیره می ‌کند. در بازه های زمانی متفاوت برای کالاها می توان با کمک این نرم افزار تخفیف های متنوعی تعریف کرد. خریداران از طریق این نرم افزار می توانند در صفحه نمایش اختصاصی از اقلام خریداری شده و تخفیف های آنها اطلاع پیدا کنند. این نرم افزار باعث کاهش عملیات اضافه می‌ شود و از طریق مصرف بهینه منابع باعث پایداری عملیات و افزایش سرعت در عملیات فروش می شود. یکی از ویژگی های بسیار خوب این نرم افزار، ارسال پیامک های مناسبتی مانند فروش ویژه و تبریک ‌تولد برای مشتریان است.

نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت، قابلیت اتصال به انواع کارتخوان بانکی، بارکد خوان و فیش پرینتر را دارد. این نرم افزار از موجودی کالاها اطلاعات دقیقی گزارش می دهد. همچنین قابلیت ارائه گزارش کالاهای پر سود و کم سود، سود فروش در هر فاکتور و سود فروش روزانه را نیز دارد. با کمک این نرم افزار دسترسی مختلف برای کاربران تعریف می شود. در نتیجه با کمک آن امکان اعمال کردن سیاست های امنیتی متنوع فراهم شده است. این نرم افزار برای مدیران فروش از طریق اطلاع رسانی های خودکار شرایط مدیریت هوشمندانه را فراهم می کند. از دیگر مزایای این نرم افزار می توان به امکان ارائه گزارشات قانونی و صورت های مالی بر اساس آخرین قوانین اشاره کرد. بنابراین صاحبان فروشگاه های عرضه کننده ابزار و یراق الات ساختمانی، می توانند با استفاده از نرم افزار حسابداری دشت، مدیریت فروشگاه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. 


امکانات نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی


تعریف و گروه‌بندی نا محدود کالا، خدمت و طرف حساب            
صدور سریع انوع فاکتور و تسویه آن‌ها به شیوه‌های نقدی و غیرنقدی 
جستجوی سریع کالا و خدمت بر اساس نام، بارکد و کد            
ارتباط مستقیم با انواع کارتخوان، ترازوی دیجیتال و چاپگرها

جستجوی سریع طرف حساب بر اساس نام و شماره تماس
تعریف انواع تخفیف پلکانی و شرطی به ازای حجم خرید            
ورود و خروج امانی کالا            
ذخیره پشتیبان در فضای ابری

تعلیق فاکتور فروش در صف‌های خرید مشتریان            
تولید و چاپ بارکد            
تعریف و ثبت صورت هزینه های مختلف مانند اجاره، برق و…            
تعریف شرکا و محاسبه سود و زیان بر اساس سرمایه آن ها

تعریف اعتبار و گروه بندی طرف حساب            
تعریف کالای اشانتیون و هدیه        
گزارش سود و زیان، موجودی کالا، عملکرد روزانه و…            
ثبت عملیات بانکی مرتبط با چک (واگذاری، وصول، استرداد و…)

ثبت هزینه حمل در فاکتور خرید            
تعریف انواع تخفیف درصدی و مبلغی بر اساس نوع فروش            
تعریف فروشنده و پورسانت            
تقسیط فاکتور فروش و چاپ دفترچه قسط

تعریف سطح دسترسی برای صندوقدار            
تهیه گزارش‌های قانونی مانند مالیات بر ارزش افزوده و فصلی            
پشتیبان گیری خودکار از اطلاعات            
تعریف نامحدود انبار، انبارگردانی و انتقال بین انبار

گزارش موجودی کالا بر اساس ویژگی های تعریف شده            
کالرآیدی سفارش تلفنی            
ارسال و دریافت پیامک            
تعریف واحدهای سنجش مختلف مانند عدد، بسته و…            
تعریف خودکار کالاها بر اساس ویژگیهای کالا (رنگ، سایز و…)

           
نمایندگی فروش نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت


از طریق نمایندگی سپیدار، شما در هر کجای ایران که باشید امکان تهیه کردن نرم افزار حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت را دارید. شما می توانید از طریق دموی رایگان این نرم افزار با امکانات مختلف آن آشنا شده و پس از دریافت مشاوره تخصصی با در نظر گرفتن شرایط کاری خود و نیازهایی که فروشگاهتان دارد، از امکانات این نرم افزار بهره مند شوید. بلافاصله پس از فعال سازی این نرم افزار خدمات پس از فروش آن به مدت یک سال برای شما رایگان خواهد بود. پس از پایان یافتن دوره یکساله، شما می توانید نسبت به تمدید پشتیبانی این نرم افزار اقدام کنید. 


سخن پایانی


فروشگاه های عرضه کننده ابزار و یراق الات ساختمانی، بسیار متنوع و گسترده هستند. این فروشگاه ها برای بالا بردن افزایش سرعت و دقت در فرایند فروش و همچنین کنترل موجودی انبار خود، می توانند از نسخه نرم افزاری حسابداری ابزار و یراق آلات ساختمانی دشت استفاده کنند. این نرم افزار از ویژگی های مختلفی برخوردار است. از جمله ویژگی های آن می توان به سرعت بالا در ثبت فاکتور فروش اشاره کرد. همچنین این نرم افزار امکان تعریف چند انبار و انتقال بین انبارها را دارد. کاربری بسیار ساده و تهیه نسخه پشتیبان به صورت دستی و اتوماتیک از دیگر ویژگی های بسیار خوب این نرم افزار است. نرم افزار حسابداری ابزار و یراق ساختمانی دشت قابلیت جستجوی هوشمند کالا و طرف حساب ها را دارد. 

جهت دریافت مشاوره رایگان

با ما در ارتباط باشید

درباره سپیدهاما

سپیدهاما با هدف ارائه خدمات مالی و حسابداری به اشخاص حقیقی و شرکت های مختلف بازرگانی، خدماتی، تولیدی، صنعتی و پیمانکاری آغاز به کار کرد. ما با بهره گیری از دانش، مهارت و تجربه کارشناسان حرفه ای خود کلیه نیازهای مربوط به امور مالی شما را برطرف می کنیم.

تمامی حقوق متعلق به  سپیدهاما می باشد.