نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار

28 آذر, 1401

نرم افزارهای حسابداری خدماتی در انواع مختلفی موجود هستند. این نرم‌ افزارها با ویژگی های متنوع در زمینه حسابداری خدماتی یکپارچه کار می کنند. اگر شما نیز به دنبال پیدا کردن بهترین و مناسب ترین نرم افزار حسابداری خدماتی هستید، با ما همراه باشید

تا در نمایندگی سپیدار سیستم شما را با نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار بهتر آشنا کنیم. 


حسابداری خدماتی چیست؟


حسابداری خدماتی در واقع حسابداری شرکت هایی است که در ازای دریافت هزینه به مشتریان خدماتی را ارائه خواهند داد. شرکت های خدماتی معمولاً کالایی تولید نمی کنند. ولی به مشتریان خود خدماتی ارائه می دهند تا مردم بتوانند زندگی راحت ‌تری داشته باشند. از جمله این شرکت می توان هتل ها، بیمارستان ها و ... را نام برد. حسابداری خدماتی مثل دیگر نمونه های حسابداری دارای ویژگی های مخصوص به خود است که باعث می شود شرکت ها بتوانند در ادامه مسیر خود مدیریت بهتری داشته باشند. 


نرم افزار حسابداری خدماتی 


امروزه شرکت های خدماتی برای این‌ که تجارت خود را بهتر انجام دهند، به صورت گسترده مشغول فعالیت هستند. برای شرکت ‌های خدماتی صدور فاکتور خرید و فروش بسیار مهم است. بنابراین در این شرکت‌ ها لازم است که از سیستم و نرم افزاری استفاده شود که به صورت یکپارچه به رسیدگی و مدیریت تمامی امور بپردازد. نرم افزار حسابداری خدماتی دارای این ویژگی بوده و می تواند قابلیت یکپارچگی برای شرکت های خدماتی ایجاد کند. همچنین این نرم افزار می تواند امکان ترکیب ارائه خدمات کالا را برای شرکت های خدماتی داشته باشد. 

 

اهمیت استفاده از نرم ‌افزار حسابداری خدماتی


تمامی مشاغلی که در زمینه انطباق مالیاتی و گزارش ‌گیری بانکی فعالیت می کنند، لازم است که از حسابداری استفاده کنند. محاسبات مالی و ثبت اسناد مالی امروزه به وسیله نرم افزار حسابداری صورت می گیرد. در نتیجه این موضوع باعث شده تا حسابداری اصولی تر سریع تر و راحت تر انجام شود. شرکت های خدماتی معمولا بدون نیاز به ماده اولیه فقط با صرف هزینه برای خرید و تهیه وسایل لازم برای نیروی خدماتی کار می‌کنند و خدمتی ارائه داده و سودی به دست می آورند. سیستم نرم‌افزار حسابداری خدماتی با قابلیت مقیاس پذیری طراحی می ‌شود و امکان بست نرم افزار و اضافه کردن جزئیات لازم در آن وجود دارد. بنابراین جزئیات مختلف با در نظر گرفتن نیازهای کاربران و صاحب کسب و کارها به نرم‌افزارها اضافه می شوند. 


کاربرد نرم افزار حسابداری خدماتی


در مشاغل مبتنی بر خدمات لازم است حسابداری به صورت تخصصی صورت گیرد. همچنین این شرکت ها نیاز به حسابداری مالیاتی حقوق و دستمزد و دیگر خدمات مالی دارند. نرم افزار حسابداری خدماتی برای این شرکت ها بسیار سودمند خواهد بود. امروزه شرکت های مختلفی در زمینه ارائه خدمات به مشتریان فعالیت می کنند. از جمله آن ها می توان به شرکت ‌های انتفاعی و غیر انتفاعی مثل کلینیک های پزشکی، شرکت های حمل و نقل و ... اشاره کرد. این شرکت‌ ها برای مدیریت یکپارچه مربوط به امور فروش خود می توانند از نرم افزار حسابداری خدماتی استفاده کنند. همچنین این شرکت ها با کمک نرم‌افزار حسابداری خدماتی می ‌توانند خدمات خود را بهتر و به صورت یکپارچه ارائه دهند. نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار برای شرکت های خدمات نظافتی، خدمات حسابداری، خدمات کامپیوتری، وکلا، مشاوران، شرکت های مهندسی و معماری و ... کاربرد دارد. 

نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار


ویژگی بهترین نرم افزار حسابداری خدماتی


بهترین نرم افزارهای حسابداری خدماتی به دلیل داشتن ویژگی های مناسب، موجب ترغیب شرکت‌ های خدماتی برای خرید و استفاده از این نرم افزار شده اند‌. به طوری که آنها به کمک نرم افزار حسابداری خدماتی می توانند معاملات مالی خود را به راحتی شناسایی و مدیریت کنند. برخی از ویژگی هایی که این نرم افزارهای حسابداری دارند، معمولاً عمومی هستند. یکی از این ویژگی‌ ها گزارش سفارش یکپارچگی و پشتیبانی مناسب است. ولی به طور تخصصی این نرم افزارها دارای قابلیت های عمده تری هم هستند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

صدور اتوماتیک اسناد حسابداری
مدیریت یکپارچه اسناد حسابداری
قابلیت ثبت انواع عملیات مرتبط با چک
ارائه گزارشات دقیق و همراه با توجه به نیاز کارفرما

امکان تعریف سطوح دسترسی مختلف برای کاربران
امکان ثبت انواع قراردادها و فاکتورهای فروش


نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار


نرم افزار حسابداری خدماتی با هدف ایجاد راحتی برای انجام محاسبات مالی شرکت های خدماتی طراحی می ‌شود. با کمک این نرم افزار می توان روی میزان ورود و خروج نقدینگی کنترل داشت و در زمان و هزینه ها صرفه جویی کرد. این نرم‌افزار در رسیدن به رشد و بازدهی کسب و کارها بسیار موثر است. امروزه در بازار نرم افزارهای حسابداری مختلفی موجود هستند. وجود تنوع در این نرم افزارها باعث شده تا بسیاری از شرکت‌ های خدماتی برای پیدا کردن بهترین نرم افزار حسابداری خدماتی دچار تردید شوند. نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار از بهترین نرم افزارهای حسابداری برای شرکت های خدماتی به شمار می آید. این نرم افزار به صورت یکپارچه عمل می ‌کند. شرکت ها با استفاده از آن می توانند معاملات مالی خود را به راحتی شناسایی و تفکیک کنند. ما در نمایندگی سپیدار در زمینه فروش و آموزش نرم افزار حسابداری خدماتی به مشتریان خدمات مختلفی ارائه می دهیم. 


امکانات نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار


ارتباط شفاف با مشتریان
تهیه ی خودکار صورت مغایرت بانکی
جلوگیری از دوباره کاری و اشتباهات کاربری
صرفه جویی در زمان

مدیریت فروش خدمات
مدیریت تمام دریافت ها و پرداخت ها
تهیه ی در لحظه ی صورت حساب طرف مقابل
ثبت عملیات مرتبط با چک های دریافتی و پرداختی
تعیین مدل های گوناگون پورسانت
تعیین نوع فروش برای خدمات متفاوت
تعریف واسط و محاسبه ی خودکار پورسانت بر مبنای تسویه یا عدم تسویه فاکتور

جهت دریافت مشاوره رایگان

با ما در ارتباط باشید

درباره سپیدهاما

سپیدهاما با هدف ارائه خدمات مالی و حسابداری به اشخاص حقیقی و شرکت های مختلف بازرگانی، خدماتی، تولیدی، صنعتی و پیمانکاری آغاز به کار کرد. ما با بهره گیری از دانش، مهارت و تجربه کارشناسان حرفه ای خود کلیه نیازهای مربوط به امور مالی شما را برطرف می کنیم.

تمامی حقوق متعلق به  سپیدهاما می باشد.